Середа, 21.03.2018, 00.14.15
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 1 » «Великий голод – вічний гріх»
12.08.12
«Великий голод – вічний гріх»

Урок скорботи і пам'яті «Великий голод – вічний гріх».Організувала та провела урок-ХАРИТОНОВА ЄВА ІШТВАНІВНА,вчитель історії та правознавства Сюртівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

«Ми велика нація. Нас знищували фізично, але не змогли вбити духовно». – Так розпочали урок пам’яті «Великий голод – вічний гріх» вчитель історії та правознавства ХАРИТОНОВА ЄВА ІШТВАНІВНА. Кожну останню суботу листопада в Україні вшановується пам’ять жертв Голодомору. Цьогоріч минає 85 років від тої страшної трагедії українського народу.Один за одним змінюються слайди із жахливими свідченнями організованого масового голоду.

Притихли хлопці й дівчата,учні нашої школи, притихли й затамували подих, слухаючи розповіді про ті часи, про геноцид, кількість жертв, географію голоду, закон «Про п’ять колосків», чорні дошки, канібалізм, про офіційне визнання «Голодомору».

«У скорботну хвилину задумаймося над нашою долею, долею нашої України і зрозуміймо, ані на крок не просунемося ми на шляху духовного відродження, якщо ступатимемо по рідних могилах, топтатимемо свою історичну пам’ять, а з нею і гідність свою. Бо все так просто – щоб нас шанував світ, варто «самим себе шанувати» - ці слова стали заключним акордом нелегкого, але такого потрібного для наших дітей уроку Пам’яті.

Переглядів: 13 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: