Середа, 25.04.2018, 03.45.32
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 22 » «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення»
10.19.27
«Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення»

«Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення»

Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», здійснюються заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні. 
Метою відеоролику є інформування громадян України про існуючу проблему торгівлі людьми, зокрема, втягнення осіб у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території Російської Федерації. Федеративної Республіки Бразилія, Королівство Таїланд, Республіка Греція, Малайзія тощо. Торгівля дітьми є багатоликою проблемою. Глобальний світовий ринок втягує мільйони дітей і дає багатомільйонні доларові прибутки, створюючи ситуації цілковитого порушення прав дітей на щасливе дитинство, на достойне, продуктивне та корисне життя.

На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року Мінсоцполітики виготовило відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою «Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення», який має статус соціальної реклами (лист Нацради України з питань телебачення і радіомовлення від 21.02.2018 № 24/22).
Ролик розміщено з метою убезпечення потрапляння громадян України у ситуацію торгівлі людьми, зокрема, втягнення у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн.

https://www.youtube.com/watch?v=OxNh-3_6esE&feature=share

Переглядів: 6 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: