Середа, 25.04.2018, 03.41.15
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 5 » Тризуб – священний символ української державності
12.10.49
Тризуб – священний символ української державності

Година спілкування на тему «Тризуб – священний символ української державності» відбувалася у 7-9 класах Сюртівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Провела захід вчитель історії та правознавства ХАРИТОНОВА ЄВА ІШТВАНІВНА.
Метою виховного заходу було упорядкувати знання дітей про державні символи України, розвивати громадську позицію, пізнавальну активність, логічне мислення; виховувати повагу та гордість до держави, державних символів, до українського народу, до національних, духовних, культурних надбань.

Виховний захід був проведений у формі усного журналу, який складається з чотирьох сторінок:

І. Історія Тризуба.

ІІ. Затвердження Тризуба як Малого Герба України.

Учнями класу були підготовлені реферати, усні замітки в журнал, цікаві розповіді про Тризуб і Гривню, які були головними героями виховної години, декламували вірші, провели рольову гру. Було презентовано Тризуб та його 100-річна історія, починаючи з періоду розквіту Київської Русі аж до 19 лютого 1992 року, коли Верховна Рада затвердила Тризуб як Малий Герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного герба.

Учні активно обговорювали Тризуб і Гривню, висловлювали свої почуття національної та патріотичної гордості, говорили про історичну пам'ять, та усвідомлення себе дітьми великої нації з глибоким історичним корінням, спадкоємцями і носіями культури, звичаїв і традицій свого народу.

 

Переглядів: 6 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: