Субота, 22.09.2018, 18.46.20
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 11 » "Так в добру путь, і з вірою в майбутнє..."
08.27.58
"Так в добру путь, і з вірою в майбутнє..."

"Здрастуй, школо! Я скучив за літом,
За уроками, класом своїм,
І за сонцем, що у вікна відкриті
Гріє променем нас золотим"

У вересні, коли природа чарує своєю красою, приходить свято першого дзвоника. Позаду – чудові літні канікули, а попереду – новий навчальний рік! Перше вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових шкільних вершин. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, прокладе межу між дитинством, шкільними роками та дорослим життям. А для першокласників свято Першого дзвоника буде першим у житті, яке покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе у Країну Знань.

Такими урочистими та схвильованими рядками зустрічали в Сюртівськїй ЗОШ І-ІІІ ступенів учнів, батьків та гостей школи на лінійці, присвяченій Першому дзвонику. А особливою вона була для наших першокласників, бо переступили поріг школи вони вперше.

Ведучі − педагог-організатори школи, КАТКО О.Ю. та КІШ А.О.запросили до Країни знань наймолодших учасників свята – 30 першокласників з їхніми вчителями. Розпочалась урочиста лінійка виходом першачків, винесенням прапора школи. Особливо цього року пролунав Гімн України, зазвучавши на шкільному подвір'ї багатоголоссям дітей та дорослих.

Зі словами привітань та настанов, до учнів звернулися: директор школи ЖОФФЧАК К.В., заступник директора по НР КРІЦКІ Б.Б., вчителька 1-А класу ТОВТ Г.З. та вчителька 1-Б класу СТЕПАНЮК Г.В. Першокласники схвильовано й виразно читали вірші й обіцяли любити Батьківщину, старанно вчитися, не лінуватися, поважати вчителів, слухатися батьків.Діти розуміють, що їм потрібно навчатися якомога краще, дорослі − що потрібно прикладати багато зусиль, щоб було щасливе дитинство й мирне небо над Україною.

Щоб спогади про свято були довгими та приємними, учні школи приготували справжнє святкове дійство з чудовими ведучими, гарними віршами. А коли пролунав перший дзвоник нового навчального року,то всі учні разом з учителями вирушили на перший урок.

"Так в добру путь, і з вірою в майбутнє.
Для всіх це свято – ніби вранішня зоря,
Яка вогнем засяє променистим,
Бо знань зерном живе уся земля"

Переглядів: 15 | Додав: brigitta | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: