Середа, 24.10.2018, 00.44.35
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 18 » «Спорт – сила, краса, здоров’я»- Олімпійський день-07.09.2018
11.14.36
«Спорт – сила, краса, здоров’я»- Олімпійський день-07.09.2018

07 вересня 2018 року в Сюртівський ЗОШ І-ІІІ ступенів весело та бадьоро пройшов Олімпійський день.


Захід був підготовлений та проведений інструкторами з фізичної культури Фішер Ю.Й., Неце А.Е.,вчителем ЗВ Попович В.П., педагог-організаторами Катко О.Ю.,Кіш А.О. та ЗДВР Пентек С.І. з метою виховання дітей на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Розпочався Олімпійський день ранковою зарядкою, а далі для вихованців закладу класоводи та класні керівники провели бесіду про олімпійські види спорту та історію виникнення олімпійських ігор.
Була проведена спортивна естафета для учнів 1-11 класів, метою змагань стала пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху , залучення якомога більше дітей та юнацтва до занять спортом та змістовного дозвілля. Формування в учнів свідомості щодо необхідності та корисності занять фізичною культурою і спортом. Збагачення учнів знаннями стосовно історії Олімпійських Ігор, видатних спортсменів. Формування уявлення учнів про Олімпійський рух у світі та зокрема в Україні. Розвиток та формування інтересу та позитивного відношення до фізичної культури, спорту олімпійського руху та здорового способу життя. Виховання почуття патріотизму, гордості за Україну.

Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам впевненості, сміливості та перемог!

Переглядів: 14 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: