Середа, 25.04.2018, 03.40.50
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 16 » «Шлях до зірок»-День космонавтики-12.04.2018
10.18.49
«Шлях до зірок»-День космонавтики-12.04.2018

57 років космічної ери! Тиждень,«Шлях до зірок», організували вчителі-предметники НЕЦЕ АНДРІЙ ЕМЕРІХОВИЧ та РУНЯНИН РЕНАТА ІВАНІВНА.

З 10 по 17 квітня у Сюртівський ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочалася тиждень до Дня космонавтики, що стала відмінним приводом продовжити патріотичне і громадянське виховання дітей, сформувати або підтримати почуття завзятості, прагнення до досягнення мети, гордість за звершення свого народу.
Класи спробували себе у ролі космонавтів, астрономів, конструкторів, які досліджували таємниці космосу. Школярі у формі усного журналу,під керівництвом НЕЦЕ А.Е., «Шлях до зірок» із великим захопленням розповідали цікаві факти з життя першого космонавта Юрія Гагаріна, про будівництво космічного корабля, перший штучний супутник.

Свої знання про історію авіації і космонавтики виявили учні 9-х класів у вікторині «Людина і космос». Діти активно відповідали на запитання, розв’язували кросворди та ребуси, брали участь у конкурсах, які їм підготував вчитель фізіці, НЕЦЕ А.Е.

«Віртуальна подорож у Всесвіт» - тема виховного заходу, що підготували учні 9-11-х класу разом для своїх однолітків. Доповідачі привернули увагу чудовими розповідями про планети Сонячної системи, загадками, яких так багато в астрономії.

Таємниць у Всесвіті ще так багато, відкривайте їх, друзі!
Людство не залишиться вічно на землі, але, в погоні за світлом і простором, спочатку несміливо пройде за межі атмосфери, а потім завоює собі весь навколосонячний простір".

Переглядів: 4 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: