Вівторок, 22.05.2018, 12.36.22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 5 » «Шануємо тебе, наш Кобзарю…»
11.08.26
«Шануємо тебе, наш Кобзарю…»

У рамках проведення Шевченківських свят у Сюртівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчителька української мови та літератури ПЕТРУНЬ ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА провела з учнями 6-А класу літературну композицію «Шануємо тебе, наш Кобзарю…».Слід відзначити, що учні 6-А класу навчаються і угорському класі, але незважаючи на це, декламували напам’ять вірші Т.Г. Шевченка, розповідали біографію великого поета. 
Дітям, які приймали участь у підготовці даного дійства було дуже цікаво. Під час підготовки діти дуже старалися, а тому й отримали гарний результат.
Якщо говорити про згуртованість школярів, то під час підготовки і проведення виховного заходу всі намагалися працювати разом і підтримувати дружні стосунки. Даний сценарій повністю відповідав поставленому виховному завданню, рівню розвитку колективу, віковим і індивідуальним особливостям учнів. Під час підготовки та проведення виховного заходу, Валентина Анатоліївна намагалася виховати в учнів повагу і любов до творчості Т.Г.Шевченка.
Сподіваємося, що цей урок запам’ятався для учнів та приніс багато корисного.
В Україні, починаючи з 9 березня відзначається 204 роковини від дня народження великого українського письменника-демократа, художника Тараса Шевченка. В цьому році літературна шевченкіана проходила під назвою "Тарас Шевченко - України син". 
Протягом шевченківських днів 9-23 березня, в шкільний бібліотеці діє книжкова виставка "Геній України" біля якої для відвідувачів проводиться огляд життя та творчості великого Кобзаря під назвою "Твори Тараса - України гордість і окраса". Книжкові виставки в ці дні діють і для учнів Сюртівський ЗОШ І-ІІІ ступенів "І знов читаєм Кобзаря».

Переглядів: 8 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: