Субота, 21.07.2018, 10.57.46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Червень » 21 » "PILLANGÓCSKÁK"-"МЕТЕЛИКИ" 25.rész-25.частина”
12.26.06
"PILLANGÓCSKÁK"-"МЕТЕЛИКИ" 25.rész-25.частина”

Екскурсія “У світі книги чарівної” у м.УжгородВ Закарпатську обласну бібліотеку для дітей та юнацтва м.Ужгород «МЕТЕЛИКИ» провели екскурсію “У світі книги чарівної” Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними. Саме з цією метою 18 червня було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою “У світі книги чарівної”. Екскурсію організували: КАРОЛЬ ЕРІКА СТЕПАНІВНА , бібліотекар ЦРБ с.Тийглаш та ПЕНТЕК СІЛЬВІЯ ІВАНІВНА, заступник директора з ВР, начальник мовного табору «МЕТЕЛИК».
До завітали гості, учні 1-7 класу, разом зі своїм вихователями та бібліотекарями: Чіслак Н.,Панцо Е.,Петрунь В.,Енеді В.,Ілинич М. Екскурсію провели працівники бібліотеки, яки ознайомили школярів із книжковим фондом бібліотеки, провели захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у читальній залі.
Також познайомили дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіли їм про абетковий та систематичний каталог, ознайомили з тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформували про нові надходження літератури для дітей.
У дівчаток особливе захоплення викликала виставка-дефіле “Суперстильна дівчинка – це ти”, а хлопчиків захопили книги про автомобілі та пригоди.Цікавим доповненням екскурсії став конкурс малюнків “Улюблений казковий герой” та аукціон загадок. Весело та радісно було у цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати її читачами. Усім дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.

Переглядів: 12 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: