Середа, 24.10.2018, 00.44.31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 21 » "Nekem áldott az bölcső mely magyarrá ringatott..."
11.07.09
"Nekem áldott az bölcső mely magyarrá ringatott..."

"Nekem áldott az bölcső mely magyarrá ringatott..."”. Február 7-én iskolánk vendége volt Tóth Péter Lóránt kunszentmiklósi Radnóti-, Latinovits- és Dudás Kálmán-díjas versmondó. Arany János műveiből összeállított Az örökség című különleges műsorral kápráztatta el iskolánk diákjait és tanárait.Egy rendhagyó irodalomóra keretében Tóth Péter Lóránt nagy-nagy átéléssel,tiszta és igaz akarattal közvetítette a hallgatóság felé Arany hagyatékát. Az elismert versmondóval való találkozást és közös műsort iskolánk tanulmányi igazgatóhelyettese,KRICZKY BEÁTA tanárnő szervezte meg.

Переглядів: 38 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: