Середа, 25.04.2018, 03.46.58
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 16 » “Не зміліють джерела України, якщо ми не зміліємо душею”
07.35.20
“Не зміліють джерела України, якщо ми не зміліємо душею”

Щороку, 22 березня, ми відзначаємо Всесвітній день води. Головне завдання цього дня – нагадати кожному учню, працівнику школи про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі, формування культури водовикористання, виконання правил особистої гігієни.
Протягом тижня учні школи разом з вчителем хімії та географії -ЕНЕДІ ВЕРОНІКА ВІТАЛІЇВНА -проводили екологічні ігри, конкурси малюнків, фотографій, комп’ютерних презентацій, газет, відеофільмів. Учні знаходили приклади неекономних витрат води в побуті, пропонували свої методи економії води. Учні старших класів провели бесіди, семінари, круглі столи «Турбота про наші водні ресурси є справою кожного», «Чи достатньо води в світі?», «Водні ресурси для здоров’я», «Водні ресурси для майбутнього»,«Водні ресурси та стихійні лиха»,«Водні ресурси для життя»,«Рішення проблеми дефіциту води»,«Водні ресурси і санітарія».

Кожен із нас повинен дбайливо ставитись до природи, раціонально використовувати водні ресурси нашої Закарпаття. Це не лише покращить екологічну ситуацію, але й створить прекрасний настрій, принесе величезне моральне задоволення, викличе почуття поваги до себе та інших. Посадити деревце, розчистити джерельце – ось завдання кожної людини ще з дитинства. Проблеми навколишнього середовища і зокрема водних ресурсів повинні турбувати всіх нас. Ми не повинні бути байдужими і не збиткуватися над природою, повинні берегти і примножувати її багатства і пам’ятати пророче слово В.Скуратівського: “Не зміліють джерела України, якщо ми не зміліємо душею”.

Переглядів: 3 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: