Середа, 25.04.2018, 03.41.36
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 19 » «Крути – за славу і честь України»
08.27.26
«Крути – за славу і честь України»

29 січня 99 – річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. 

До річниці бою під Крутами в Сюртівський ЗОШ І-ІІІ ступенів у 6 пройшов історичний урок «Пам’ятаємо Крути. Крути як відродження українства».Вчитель історії ЄВА ІШТВАНІВНА ХАРИТОНОВА розповіла про ті жахливі часи, які відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути. 
Класними керівниками 5-11 класів проведено виховні бесіди на тему: «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року», “Крути – символ національної честі і військової доблесті” «Ми пам’ятаємо…», «Заповіт юних стрільців, які впали під Крутами», «Пам’яті героїв Крут». У шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «У думці – знову тліє бій у Крутах».

Проведення таких заходів дає можливість формувати в учнівпочуття патріотизму, виховувати власну національну гідність, гордість засвою Батьківщину та повагу до історії українського народу. Нехай пам’ять пронаших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смертьбуде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину..

Переглядів: 9 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: