Середа, 25.04.2018, 03.42.41
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 22 » Конкурс «Великодня Писанка — 2018»
10.32.42
Конкурс «Великодня Писанка — 2018»

Конкурс «Великодня Писанка — 2018»***«Великдень в гості завітав».
Великдень – одне з найдавніших та найшанованіших свят у народі. Свято Пасхи супроводжується багатьма звичаями та обрядами. Та найдревніший обряд, який зберігся і понині, є разкрашування яєць. Тому зараз в останній тиждень перед Великоднем проводяться виставки писанок та крашанок.
Конкурс «Великодня Писанка — 2018» у Сюртівський ЗОШ І-ІІІ ступенів організували та провели: ПЕНТЕК С.І.-заступник директора з ВР, НЕЦЕ Є.Г.- вчитель обазотворчого мистецтва та трудового навчання, КАТКО О.Ю. та КІШ А.О-педагог-організатори школи.
У нашій школі також всі з нетерпінням чекають на Пасху – і дорослі, і малі. Підтвердженням цьому є виставка-конкурс писанок та колективних святкових екібан, яка проходила протягом 16-23 квітня. Участь у підготовці експонатів взяли усі учнівські колективи школи, разом із вчителями та батьками. Фантазія, ідеї і їх втілення просто вражають. 
Проведення такого тематичного заходу залучає дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва; виховує в них національно-патріотичні почуття, гордість за свою країну, рідний край; надає учням можливість виявити свою індивідуальність; сприяє зміцненню дружніх стосунків у колективах, розвитку згуртованості, надихає на спільну творчу діяльність.

Переглядів: 26 | Додав: brigitta | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: