Вівторок, 22.05.2018, 12.40.06
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 16 » „Diákjaink Agárdon!-Учні в таборі для скаутів в Угорщині!”
11.24.43
„Diákjaink Agárdon!-Учні в таборі для скаутів в Угорщині!”

2018. május 3-6. között iskolánk tanulói részt vettek a Magyar Cserkészszövetség által, a Határtalanul program keretében szervezett táborban Agárdon, a Velenceitónál, Magyarországon. Necze Andor kísérőtanár vezetésével 13 gyerek kapott lehetőséget arra, hogy érdekes programok, kirándulások által megismerkedjenek más fiatalokkal, megerősödjenek magyarságukban és bepillantást nyerjenek a cserkészet életre szóló kalandjába. 
A gyerekek a tábornak köszönhetően eljutottak az Alcsúti Arborétumba, részt vettek különböző cserkészfoglalkozásokon, az agárdi/székesfehérvári városismereti játékokon, íjászkodtak és akadálypályán mutathatták be ügyességüket. Meglátogatták azokat a helyszíneket, amelyek minket, magyarokat, összekötnek. Köszönet érte a Magyar Cserkészszövetségnek. 
13 учнів школи у супроводі вчителя Неце Андора мали можливість декілька днів провести в таборі для скаутів в Угорщині, біля озера Веленце, в мальовничому містечку Агард. Їх чекали різні цікаві програми, екскурсії історичними місцями, веселі ігри, пригоди. Велике спасибі організаторам, Спілці Скаутів в Угорщині.

Переглядів: 6 | Додав: brigitta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: