Субота, 22.09.2018, 18.46.42
Вітаю Вас, Гість

Кадрове забезпечення

 

Спеціаліст вищої категорії – 18.

Спеціаліст першої категорії -7.

Спеціаліст другої категорії – 9.

Спеціаліст – 6.

Мають педагогічне звання :

«Старший вчитель» – 11.

«Вчитель методист» - 1

 

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється відповідно до Перспективного плану курсової перепідготовки управління освіти. Курсову перепідготовку пройшли у 2017 році – 7 вчителів. Проводиться аналітичний моніторинг розвитку і вдосконалення педагогічної майстерності вчителів. Усі педагоги школи проходять чергову курсову підготовку на базі Закарпатського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Передовий педагогічний досвід фіксується у процесі внутрішкільного контролю у міжатестаційний період за 5 років. Під час виявлення, вивчення, узагальнення та впровадження педагогічного досвіду здійснюється: планування вивчення досвіду роботи вчителя, проводяться бесіди з педагогічними працівниками та учнями школи, анкетування, відвідування й аналіз різних форм організації навчально-виховного процесу, проводяться контрольні, практичні та лабораторні роботи, аналіз учнівських робіт, вивчення педагогічної документації. На основі зібраного матеріалу проводиться аналіз перспективного педагогічного досвіду.

Під час атестації учителі, що атестувалися, провели відкриті уроки та заходи, брали участь у роботі МО, підготували творчі звіти щодо узагальнення досвіду роботи за 5 років. У 2016-2017 навчальному році атестувалося 9 педпрацівників.